0
 x 
Кошик порожній

Що таке багатоплощинний сканер штрих-коду?

Всеспрямоване або багатоплощинне сканування - це коли скануючі траєкторії променя утворюють візерунок, таким чином, що одна або більше траєкторій сканування обов'язково захоплюють весь штрих-код незалежно від того, яким чином він орієнтований.

Чому вибирають багатоплощинний сканер зі схемою сканування в усіх напрямках? Наприклад багатоплощинний настільний імаджер сканер Mindeo

Причина такого вибору зрозуміла.  При багатоплощинному всеспрямованому скануванні не потрібно стежити за орієнтацією штрих-коду в полі сканування. При лінійному скануванні промінь рухається тільки однією траєкторією, отже, траєкторія і штрих-код повинні бути розташовані так, щоб траєкторія сканування проходила через всі символи коду. У багатолінійних сканерів поле сканування покрите мережею з 20-25 траєкторій, що перетинаються. Це може бути цінним у разі, коли потрібно швидко реєструвати багато різноманітних товарів, штрих-код на яких орієнтований по-різному.

 

Розкажемо загалом, як сканер створює сітку з безлічі траєкторій сканування. Усередині сканера є джерело випромінювання – лазерний діод видимого спектра. У центрі розміщується багатогранник, що обертається, що складається з фасонних дзеркал. Дзеркала відбивають промінь по-різному, оскільки встановлені під різними кутами. При обертанні багатогранника траєкторія відбитого лазерного променя утворює дугу. Число дуг визначається числом дзеркал багатогранника. Потім промінь лазера, що рухається, проходить через серію фіксованих дзеркал, що створюють «кадри» сканування. Помножуючи кількість дзеркал багатогранника на кількість кадрів, ми отримуємо кількість траєкторій сканування. Приміром, 4х5=20. Кути взаємного розташування кадрів визначаються виходячи з необхідності забезпечувати наявність сітки траєкторій на всьому просторі поля сканування. В результаті виходить густа мережа траєкторій сканування, що перетинаються, що забезпечує зчитування штрих-коду незалежно від його орієнтації.

Чим краще багатоплощинні сканери?

Всеспрямовані сканери також краще справляються зі зчитуванням пом'ятих або частково пошкоджених штрих-кодів, а також штрих-кодів з поганою якістю друку. До багатоплощинних відносяться презентаційні настільні сканери штрих-коді, стаціонарні сканери та  сканери, які зазвичай вбудовуються в стійки біля кас у супермаркетах або в кіоски самообслуговування. Стаціонарні сканери краще, коли немає обмежень за розміром касового місця і головна вимога - висока пропускна здатність при великій кількості товару, що проходить. Роздрібна торгівля вже не єдина сфера застосування таких сканерів. Вбудовані сканери використовуються для систем автоматичного пропускного контролю, систем обліку відвідування та присутності, обробки документів.

Не вбудовуються в касову стійку, але завдяки малій площі можуть бути встановлені майже скрізь настільно-ручні або презентаційні сканери. Такі сканери невеликі за розміром і переважно використовуються як стаціонарні. У разі потреби їх можна взяти до рук і вважати важкий товар, що знаходиться у візку.

Чи потрібний вам багатоплощинний сканер?

Щоб відповісти на це питання, визначте, чи є серед наведених нижче завдання, яке вам належить вирішуватиі:

• Великий потік товару, що проходить;
• Необхідність високої швидкості обслуговування;
• Відсутність чіткої орієнтації штрих-коду щодо сканера;
• Наявність штрих-кодів низької якості.

Багатоплощинні імідж-сканери Mindeo

Багатоплощинні сканери Mindeo відрізняються своєю якістю зчитування та декодування штрих кодів. 

Багатоплощинні імідж-сканери Mindeo розпізнають лінійні 1D та двовимірні 2D штрих-коди (включаючи PDF417, QR code та Data Matrix). Вони зчитують інформацію з будь-яких носіїв, у тому числі з глянцових поверхонь та екранів мобільних пристроїв. На відміну від лазерних сканерів, всенаправлені іміджери розпізнають навіть пошкоджені, брудні та вигорівші штрих-коди. Технологія фотосканування від Mindeo дозволяє зчитувати дані без тривалого позиціонування - пристрій можна повертати на 360 ° щодо етикетки.